Úvod » BATÉRIE 18650 » Bateria 18650 Li-ion 3,7V 2000mAh Samsung INR18650-20R
Bateria 18650 Li-ion 3,7V 2000mAh Samsung INR18650-20R
Dočasne nedostupné
akcie
Price chart Transparentná história cien
Dostupnosť: SKLADOM U DODÁVATEĽA - POSIELAME DO 5 -7 prac. dní
Číslo produktu: 800106388
Výrobca: Samsung
EAN kód: 4123800106388
naša cena s DPH (23 %):
Strážny pes:
Strážny pes
Výrobca SAMSUNG
Li-ion článok na vysoké prudy. Najvyššie kontinuálne zaťženie 20A
Kapacita 2000mAh
Min. Kapacita meraná pri 5A 1960mAh
Menovité napätie 3.6V
Nabíjacie napätie 4,2 ± 0,05
Zvyškové napätie 2.5V
Vypočítaný odpor 0,04 Ohm
Max. Discharge 10C = 22A
Ochrana nechránený
Kladný pól Plochý (Flat Top)
Priemer 18,2mm ± 0,1
Výška 64,7mm ± 0,15