Úvod » MERACIE PRÍSTROJE » Batéria pre Endress+Hauser Prosonic Flow 91W a ďalšie ako 93TA1-AABEA, 4000mAh
Batéria pre Endress+Hauser Prosonic Flow 91W a ďalšie ako 93TA1-AABEA, 4000mAh
u dodávateľa 3-5 dní
Dostupnosť: SKLADOM U DODÁVATEĽA - POSIELAME DO 5 -7 prac. dní
Číslo produktu: 888201750
naša cena s DPH (23 %):
Strážny pes:
Strážny pes
do košíka:
  ks
  • Úplne nové, v originálnom balení
  • Nejde o originálny produkt - kvalitné príslušenstvo od vhbw
  • Na nabíjanie batérie používajte iba nabíjačky, ktoré sú vhodné pre batérie.
Technické špecifikácie:
  • Technológia: NiMH
  • Napätie: 7,2V
  • Kapacita: 4000mAh / 28,80Wh
  • Počet buniek: 6
  • Farba: modro-zelená
pre nasledujúce zariadenia:
Endress+Hauser
  • Prosonic Flow 91W
  • Prosonic Flow 92F
  • Prosonic Flow 93C
  • Prosonic Flow 93P
  • Prosonic Flow 93T
  • Prosonic Flow 93W